• اصفهان، بلوار بوستان سعدی ، جنب هتل چهل پنجره ، ساختمان گلستان ، طبقه دوم

آدرس دفتر

اصفهان، خیابان پروین اعتصامی، نبش کوچه شماره ۵، ساختمان پگاه رزم‌آوران

تلفن پشتیبانی

03135123

آدرس ایمیل

info@raymonsaze.ir

بیشترین توجه در ساخت سوله غالبا به مراحل ساخت و نهایتا اجرای آن معطوف می‌شود و این دو مرحله بیشتر دیده می‌شود، اما واقعیت آن است که در پس هر سوله‌ی استانداردی که ساخته می‌شود، یک تیم قوی طراحی سوله متشکل از مهندسین طراحی سوله‌ی با تجربه حضور دارند که کلیه‌ی موارد فنی و الزامات آیین نامه‌ای را با دقت کنترل می‌کنند.

در دهه‌های قبل محاسبات، به صورت دستی و با کاغذ و قلم صورت می‌گرفت ولی با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی، صفر تا صد این کار به کمک نرم افزارهای تخصصی در این زمینه از سوی شرکت‌های معتبر، در محیط‌های نرم افزاری کاملا توسعه یافته و پیشرفته صورت می‌گیرد که دقت بسیار بالایی دارند و کلیه‌ی خطاهای متداول در طراحی دستی را به طور کامل حذف نموده‌اند.

طراحی سوله، کاری تخصصی و زمان‌بر است که مهندس طراح آن باید برای آن وقت بگذارد و همه‌ی الزامات آیین نامه‌ای را با دقت کنترل کند. طبیعی است عدم رعایت این اصول در امر طراحی و ساخت، منجر به ایجاد یک سازه‌ی غیر استاندارد می‌شود که هرگز مجوزهای لازم را دریافت نخواهد نمود.

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که سازه‌ی شما سنگین و غیر اقتصادی طراحی نشود. پس درباره‌ی شرکتی که کار طراحی سازه‌ی خود را به آن می‌سپارید تحقیق کنید که کاملا در این زمینه تخصص داشته باشند و سوله‌ای برای شما طراحی کنند که علاوه بر این که الزامات آیین نامه را رعایت کرده اقتصادی و سبک بوده و پروژه، مقرون به صرفه باشد.

اگر شرکتی ادعا داشت که پروژه‌ی سوله‌ی شما را طی زمان کوتاهی طراحی می‌کند و به شما تحویل می‌دهد، ممکن است الزامات آیین نامه‌ای را رعایت کرده باشد ولی اقتصادی بودن پروژه‌ی شما را در نظر نگرفته و قطعا سوله‌ای سنگین و گران به شما تحویل خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *