• اصفهان، بلوار بوستان سعدی ، جنب هتل چهل پنجره ، ساختمان گلستان ، طبقه دوم

آدرس دفتر

اصفهان، خیابان پروین اعتصامی، نبش کوچه شماره ۵، ساختمان پگاه رزم‌آوران

تلفن پشتیبانی

03135123

آدرس ایمیل

info@raymonsaze.ir

در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع سقف سوله در بازار موجود است. هر کدام از این مدل های سقف یک سری ویژگی های خاص داشته و در یک موقعیت ویژه هم مورد استفاده قرار می گیرند. به خاطر داشته باشید که انتخاب نوع سقف مناسب می تواند روند انجام فعالیت های مختلف در سوله را تحت تاثیر خود قرار دهد. در صورتی که شما هم به دنبال راه اندازی انواع سوله با کاربرد های خاص هستید، باید نسبت به انتخاب نوع سقف مناسب اقدام نمایید.

به عنوان مثال، سقف سوله صنعتی با سقف سوله سردخانه تفاوت های زیادی دارد. متریال به کار رفته و کیفیت نهایی آن از جمله مهم ترین نقاط تفاوت این دو محصول به حساب می آیند. امروز ما قصد داریم تا در مورد انواع سقف سوله بهداشتی و نکات مهم برای تهیه این محصولات با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

انواع سقف سوله

ضرورت انتخاب انواع سقف سوله

بیایید تا کارمان را با پاسخ به یک سوال مهم و کلیدی شروع کنیم: چرا توجه به انواع سقف سوله اهمیت زیادی دارد؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع سوله در ایران موجود است. هر کدام از این مدل‌های سوله یک سری کاربردهای خاص داشته و شما می‌توانید آنها را در یک موقعیت ویژه هم مورد استفاده قرار دهید. انتخاب بهترین و قوی ترین مدل های سوله می‌تواند به شما اجازه دهد تا بازدهی مطلوبی را نیز دریافت نمایید.

مثلا انتخاب بهترین سقف سوله بهداشتی یا سقف سوله شفاف به شما اجازه می دهد تا المان‌های محیطی و طبیعی همچون میزان آلودگی ها و نور ورودی محیط را کنترل نمایید. هر سوله باید از یک سقف خاص استفاده کند تا بتواند روند پروژه مد نظر شما را در بهترین حالت ممکن طی نماید. پس، اگر شما هم برای انجام فعالیت های مختلف به یک سوله نیاز دارید، بهتر است که از همان ابتدای فعالیت بر روی نوع سقف آن حساسیت نشان دهید تا در این زمینه با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید.

انواع سقف سوله

انواع سقف سوله پشم شیشه ای

پشم شیشه یکی از اولین انواع سقف سوله به حساب می آید که به کار گیری آن هزینه زیادی را به همراه نخواهد داشت. به صورت کلی، شرکت های تولید کننده برای مستحکم تر کردن اتصال پشم شیشه و سقف، می تواند از توری های مخصوص مرغ هم استفاده نمایند. این پوشش به شدت محکم بوده و می تواند برای محافظت از سوله مورد استفاده قرار گیرد. پشم شیشه یک ماده خاص به حساب می آید. این محصول با استفاده از الیاف معدنی تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. استفاده از مواد بازیافتی ذوب شده به آن اجازه داده است تا در برابر حرارت هم مقاومت زیادی از خود به نمایش بگذارد.

از آنجایی که پشم شیشه در برابر حرارت و آتش سوزی مقاوم است، استفاده از این محصول باعث کاهش هزینه های نهایی نگهداری خواهد شد. به خاطر داشته باشید که این مدل از انواع سقف سوله برای ذخیره انرژی هم به شدت مناسب هستند. در صورتی که شما هم به دنبال یک پوشش خوب و قوی هستید، می توانید از انواع پشم شیشه و توری های مخصوص مرغ برای طراحی سقف سوله خود استفاده نمایید. این پوشش برای راه اندازی سقف سوله صنعتی نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

سقف سوله ساندویچ پانل

انواع سقف سوله ساندویچ پانل دومین محصولی است که شما می توانید آن را برای پوشاندن سوله خود مورد استفاده قرار دهید. این محصول برای موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در جهت راه اندازی سقف سوله سردخانه، شما با خیال راحت و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید از ساندویچ پانل استفاده کنید. اما چرا نام این محصول ساندویچ پانل است؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که این مدل از انواع سقف با استفاده از مواد عایق فومی تولید شده است. این مواد عایق فومی بین دو ورق فلزی تعبیه می شوند.

انواع سقف سوله

برای طراحی انواع سقف سوله ساندویچ پانل، شرکت‌های تولید کننده مواد و فوم‌های عایق را معمولا میان دو لایه فولاد قرار می‌دهند. این مسئله به این سقف و پوشش اجازه داده است تا مقاومت مطلوبی را در برابر آسیب ها و مشکلات مختلف از خود به نمایش بگذارد. پس، اگر شما هم به دنبال خرید یک سقف قوی و با کیفیت هستید، با خیال راحت می توانید انواع این کالا را به کار گیرید.

این پوشش در برابر ریزش به شدت مقاوم است. این محصول خطرات محیط را کاهش داده و می تواند در برابر زلزله هم مقاومت مطلوبی را از خود به نمایش بگذارد. جدا از ظاهر سخت، این کالا وزن مطلوبی داشته و استفاده از آن بی دلیل وزن سقف را افزایش نخواهد داد.

انواع سقف سوله ورق گالوانیزه

انواع سقف سوله ورق گالوانیزه سومین محصولی است که ما قصد صحبت در مورد آن را داریم. به صورت کلی، ورق های گالوانیزه یک نوع پوشش فولادی به شدت مقاوم هستند که از چند روکش روی استفاده می کنند. ضخامت این روکش ها در حد چند میکرون می باشد. به خاطر داشته باشید که این ورق با کیفیت و قدرتمند طول عمر زیادی داشته و شما می توانید آن را در شرایط مختلفی هم مورد استفاده قرار دهید. ورق های گالوانیزه می توانند برای پوشش دهی مناسب و زیبایی سوله هم مورد استفاده قرار گیرند.

این ورق در برابر زنگ زدگی به شدت مقاوم بوده و استفاده از آن به شما اجازه می دهد تا به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی نسبت به دریافت بیشترین بازدهی ممکن اقدام نمایید. برای خرید انواع سقف سوله مخصوص محیط های بهداشتی، این پوشش می تواند گزینه خوبی به حساب بیاید. از آنجایی که فولاد و آهن به سرعت با اکسیژن ترکیب می شوند، سطح آنها با روی پوشانده می شود.

قیمت ورق گالوانیزه ثابت نیست. همین مسئله هم باعث شده تا در برخی از مواقع هزینه مورد نیاز کاربران برای این پوشش خاص کمی افزایش پیدا نماید. پس، اگر شما هم به دنبال یک پوشش مناسب سقف سوله بهداشتی هستید، با خیال راحت می توانید از این محصول استفاده کنید.

سقف سوله پلی کربنات

چهارمین محصولی که ما قصد صحبت در مورد آن را داریم مربوط به انواع سقف سوله پلی کربنات می باشد. این پوشش محبوب هم ویژگی های خاصی را در خود جای داده است. پلی کربنات یک ماده فوق العاده محکم به حساب می آید که در برابر مشکلات مختلف آسیب کمی به آن وارد می شود. شرکت های تولید کننده می توانند از ورق های متنوعی برای ساخت این سقف استفاده کنند. ضخامت و تعداد لایه ها از جمله عوامل مهمی به حساب می آیند که کیفیت نهایی این پوشش مخصوص سوله را تحت تاثیر خود قرار خواهند داد.

برای استفاده از انواع سقف سوله پلی کربنات، شما باید به یک سری نکات خاص توجه کنید. این پوشش از ساختار گالوانیزه و ساندویچ پنل استفاده می کند. این مسئله باعث شده تا هزینه های مورد نیاز کاربران برای تهیه این سقف تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کند. در عوض، اگر شما به دنبال یک سقف مناسب سوله های صنعتی یا ذخیره سازی یا حتی سردخانه هستید، با خیال راحت می توانید از انواع سقف سوله پلی کربنات استفاده کنید تا به بازدهی مطلوبی هم دسترسی پیدا نمایید.

انواع سقف سوله پلی کربنات

انواع سقف سوله کارتن پلاست

انواع سقف سوله کارتن پلاست دیگر محصول کاربردی به حساب می آید که ما قصد صحبت در مورد آن را داریم. محصولات کارتن پلاست کاربرد های گسترده ای داشته و شما می توانید آنها را در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار دهید. بیشتر سوله هایی که در ایران طراحی شده اند، از سقف کارتن پلاست استفاده می کنند. اما علت این امر چیست؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که کارتن پلاست و سقف های تولید شده با استفاده از آن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی را به همراه دارند.

این محصولات به شدت انعطاف پذیر بوده و با عرض 2 هزار میلی متر در ضخامت های 2 تا 14 میلی متر تولید شده اند. داشتن ابعاد گسترده به شما اجازه می دهد تا بر اساس شرایط، بودجه و نیاز های پروژه خودتان یک محصول خاص را انتخاب نمایید. این پوشش رنگ های متنوعی داشته و شما می توانید آن را برای سلیقه های مختلفی هم به کار گیرید. به خاطر داشته باشید که این پوشش برای طراحی سقف سوله شفاف، سقف سوله صنعتی و سقف سوله بهداشتی یک گزینه عالی به حساب می آید. فقط شما باید بتوانید به درستی آن را اجرا کنید.

سقف سوله فایبر گلاس

در نهایت، آخرین محصولی که ما قصد صحبت در مورد آن را داریم مربوط به انواع سقف سوله فایبرگلاس است. امروزه اکثر ما با پوشش فایبرگلاس و ویژگی های کلیدی آن آشنایی داریم. پوشش فایبرگلاس کاربردهای زیادی داشته و شما می توانید آن را در موقعیت های مختلفی هم به کار گیرید. فایبرگلاس یک ماده ترکیبی از نفت و پشم شیشه است. این محصول وز کمی داشته و در صورتی که وزن پروژه و سقف برایتان اهمیت دارد، یک گزینه عالی به حساب می آید.

شرکت های تولید کننده انواع سقف سوله فایبرگلاس را با استفاده از پوشش های خاصی همچون الیاف شیشه و مواد پلیمری تولید می نمایند. این مسئله به این سقف اجازه می دهد تا با خیال راحت در شرایط و موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. پس، اگر شما هم به دنبال تهیه یک پوشش سبک وزن و با کیفیت هستید که در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از پوشش فایبر گلاس همواره نتایج مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. از نظر اقتصادی هم این محصول به شدت مقرون به صرفه می باشد.

انواع سقف سوله فایبر گلاس

کلام آخر

همانطور که در مقاله امروز ما مشاهده کردید، در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع سقف سوله در بازار موجود بوده و هر کدام از این مدل های سقف نیز یک سری ویژگی های خاص و کلیدی را در خود جای داده اند. به صورت کلی، کاربران برای تهیه با کیفیت ترین و قوی ترین انواع سقف سوله همواره باید به شرکت های تولید کننده و کیفیت مواد اولیه آنها توجه داشته باشند. توجه به کیفیت مواد اولیه و ساختار سقف سوله به شما اجازه می دهد تا از روند به کار گیری این محصول بازدهی مطلوبی را نیز دریافت نمایید.

جدا از این مسئله، شما باید به شرکت های فعال در زمینه طراحی انواع سقف سوله هم توجه ویژه ای داشته باشید. در حال حاضر شرکت های بسیار زیادی در سراسر ایران نسبت به طراحی نقشه سوله و انتخاب سقف مخصوص آن اقدام می نمایند. با استفاده از خدمات بهترین تیم های ایرانی فعال در این زمینه شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید به بیشترین بازدهی ممکن هم دسترسی پیدا نمایید. از همین رو، اگر شما هم به دنبال تهیه سقف سوله‌های صنعتی هستید، بهتر است که خدمات بهترین و قوی ترین تیم های ایرانی را به کار گیرید تا در این زمینه با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *